Kariéra

chlap-250Společnost DATA-NORMS je dodavatelem podnikových informačních systémů a souvisejících softwarových aplikací. Již od svého vzniku v roce 1997 se společnost zaměřuje na poskytování služeb v oblasti informačních technologií.

Těžiště naší činnosti spočívá v realizaci IT projektů zaměřených na dodávky SW řešení pro velkoobchodní a maloobchodní společnosti. K našim hlavním produktům náleží komplexní podnikový informační systém i/2 švýcarské firmy Polynorm Software AG. Jedná se o vysoce integrovaný, komplexní ERP systém, který se uplatňuje v mnoha oborech podnikání.K souvisejícím produktům se řadí integrovaný systém pro řízení maloobchodních prodejen i/2 Retail a aplikace pro maloobchodní pokladny i/2 POS.Nedílnou součástí našeho portfolia jsou integrované aplikace pro online služby a e-commerce.

 

V současné době nehledáme nové spolupracovníky.

Máte-li však nadstandardní znalosti podnikových informačních systémů a zkušenosti z oboru IT - programování, podnikového hospodářství a logistiky, neváhejte nás kontaktovat pro možnost případné budoucí spolupráce.


Kontakt:

DATA-NORMS s.r.o.
Marta Gyselová, jednatelka
Karlov 42
377 01 Jindřichův Hradec

mobil: 606 633 820
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.