Láká Vás práce v menší firmě, která nabízí možnost seberealizace a atraktivní příležitost podílet se na vývoji nového produktu? Do našeho týmu nyní hledáme nového spolupracovníka/-ci na pozici:

Angular UI Developer (Frontend)

Náplň práce:

Vývoj frontend pro nový webový software na základě Angular a ag-Grid. Aktivní spoluúčast v definice rozsahu funkcí, způsob ovládání a vzhledu. Realizace programů ve spolupráci s vývojáři backendu. Testování programů.

Požadavky:

  • studium informatiky nebo příbuzného oboru
  • zkušenosti s vývojem software na základě Angular a TypeScripts
  • znalosti HTML5 a CSS
  • orientace ve fungování sportovních spolků
  • znalosti v podnikové administrativu, v ekonomice a účetnictví výhodou
  • znalost Progress výhodou
  • analytické myšlení, schopnost rychle se učit novým věcem
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • jazykové znalosti: CZ, EN (kód včetně komentáře píšeme v angličtině)

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí s možností odborného růstu. Nástup dle dohody. Sídlem společnosti a místem pracoviště je Jindřichův Hradec.

V případě zájmu zašlete vaši nabídku včetně strukturovaného profesního životopisu na níže uvedený email.

Kontakt:

DATA-NORMS s.r.o.
Marta Gyselová, jednatelka
Karlov 42
377 01 Jindřichův Hradec
tel: 384 377 711
mobil: 606 633 820